Nestle nan optipro mleko modyfikowane dla dzieci

Nestle nan optipro – tanio kupisz na portalu bee.pl to mleko modyfikowane specjalnego przeznaczenia dla dzieci, które z różnych powodów nie mogą być karmione naturalnym mlekiem matki. Mleko początkowe Nestlé nan optipro przeznaczone jest dla zdrowych dzieci od urodzenia niemogących pic mleka matki, czy też wymagają dokarmiania. Receptura takiego mleka zawiera kwas DHA, który należy do kwasów omega-3. W zależności od indywidualnych potrzeb mleka podawana jest odpowiednia porcja mleka w proszku nan optipro. Przed podaniem mleka w proszku należy skonsultować się z lekarzem specjalistą, który pomoże dobrać odpowiedni typ mleka, tak by pomóc dziecku, a nie mu zaszkodzić. 

Dlaczego mleko Nestlé nan optipro jest zdrowe dla naszego dziecka?

Mleko modyfikowane Nestle nan optipro powstaje z krowiego mleka, które poddane specjalnemu procesowi modyfikacji uczynić je bardziej przyswajalnym dla naszego dziecka oraz po to, aby jak najlepiej swoim składem był zbliżony do naturalnego pokarmu dziecka. Naukowcy firmy Nestle każdego roku dbają o to, by właściwości odżywcze mleka Nestle było jak najbardziej zbliżone swoim składem do mleka naturalnego matki. Jednak nie jest możliwe na chwilę obecną odwzorować jeden do jednego skład mleka modyfikowanego do jego naturalnego odpowiednika. Skład mleka matki dostosowany jest do potrzeb dziecka, który zawiera unikalne składniki jak enzymy, czy też przeciwciała. Wiele najważniejszych organizacji zdrowotnych świata w tym największa WHO rekomenduje w pierwszej kolejności karmienie dzieci piersią. Następnie dietę po 6 miesiącu życia dziecka można rozszerzyć o karmienie go mlekiem modyfikowanym. 

Różne rodzaje mleka modyfikowanego Nestle nan optipro

Jeśli mama lub dziecka z różnych powodów nie może być karmione mlekiem matki, można z powodzeniem sięgnąć po mleko modyfikowane. Na rynku dostępnych jest wile rodzai mleka modyfikowanego, które można dobrać pod indywidualne potrzeby dziecka.